Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 !!POZOR!!

 

I. BOXER SRAZ 25.9. – 26.9.2010

Obrazek

Místo konání: http://www.holice.cz/rz-radost/

I. Boxer sraz

Program

Sobota

9-10hod. Příjezd účastníků, ubytování a poznávání nových kamarádů
12hod. Oběd – vývar s těstovinami, knedlo vepřo zelo
13hod. 1. soutěž pro pejsky
14hod. Soutěž pro páníky
15hod. 2. soutěž pro pejsky
16-17.30hod Volná zábava – hraní pejsků
17.30-18.hod Vyhlašování výsledku a předávání cen
18hod. Večeře - masová směs s rýží , grilování
19hod. Posezení u grilu a pivečka (vína, koly..), pokec

Neděle

9-10hod. Snídaně – obložený talířek, káva, čaj
10-11.30hod. Volná zábava – necháme pejsky, ať si sebe ještě užijí…vždyť se uvidí až za rok.
12hod. Oběd – gulášová polévka, brambory a kuřecí řízek
13hod. Předání chatek, úklid po svém drobečkovi (pytlíky na bobky sebou)

Ceny stravy:

snídaně 49,- Kč , oběd 63,- Kč , večeře 56,- Kč

Brzy zde bude ke stažení oficiální přihláška:)

Ceny ubytování:

154,-/noc (všichni vlastní spacák a polštářek) spát budeme v chatkách po 4

41,-/den poplatek za parkování

31,-/den poplatek za pejska

4,-/den poplatek měst. úřadu

 

22.6.2010

Jupííí. Dnes jsem oslavil své první narozeniny!! Mrkněte do mé galerie, na dort a na nové hračky:). Páníci byli celý den takový tajemní a pak mě panička zavolala, tak jsem běžel do kuchyně, ale tam nikde nic nebylo. Oni si snad ze mě dělají srandu.......NEDĚLAJÍ! Zavětřil jsem, vyhoupl se na židli a uviděl jsem obrovský kotel jídla s jednou zapíchnutou tyčinkou uprostřed a okolo mooc hraček a pamlsků...Dort jsem zlikvidoval během pár minut a už jsem se sápal na hračky...jenže pak mi ještě přála babička s dědou, ten balíček taky úžasně voněl a vevnitř byla super veverka s dlouhým ocasem (pozn. paničky: nejdříve urval veverce nohy, pak půl hlavy a nakonec ocas). No řeknu vám, byl jsem nadmíru spokojený a pak jsem ještě dostal další dárky od druhé babičky z Pardubic:) Tak už se těším zase za rok...ale nejdřív budou Vánoce a to bude taky bájo :)

 

Duben 2010

Tak dnes se konala boxeří gril párty u kamarádky Aminky a Tanouška v Kolíně. Néé teda, že by páníkové grilovali nás, ale oni grilovali svoje maso a my blbnuli na zahradě..Teda jak kdo, s Aminkou jsme si nesedli (pozn. paničky: Báďa provokoval, tak dostal na budku), tak jsme byli v izolaci, každý na jiné části zahrady. Pak přijel Endy s paničkou Olgou, páááni Endy byl tak svalnatý, mám co dohánět. Endy byl zamilovaný do Aminky, tak si hráli spolu a já jsem za své provokování pak dostal nakládačku. Uraženě jsem se choulil paničce u nohy. Pak přijel Rockýsek , to je teda atlet, byl jsem proto němu jako nítěnka :D Rocky se mi líbil, byl na mě hodný, ale do něj se zase zamilovala Aminka a Endy žárlil, takže opět izolace :) Byl to úžasný den, pro mě velice náročný ale také poučný, protože začínám chápat zákony přírody, ale určitě si to musíme zopakovat. Panička si pochvaluje jak jsem na dva dny zkrotl po té nakládačce, ale já ji zase ukážu jak se chová správný boxeří puberťák :))

 

 

 

6.3.2010

Obrazek

Tak dnes prý slavím podle psího kalendáře svátek! Vůbec nevím co to je, je to pro mě nové jako Vánoce a Mikuláš,i když ty byly parádní. Ráno jsem posnídal rohlík s pažitkovou lučinou, MŇÁÁÁM! Potom byla panička tajemná a něco přede mnou s pánikem schovávali, za chvíli jsem si musel sednout a dát pac, panička přitom povídala něco o zdraví a štěstí, to jsem ale nevnímal a snažil jsem se dostat paničce za záda, protože jsem si myslel, že tam něco má.A MĚLA!!! Dostal jsem růžovou pískací kostičku, potom přišel páník a taky mi dal kost, ale obrovskou a žvýkací! To ale nebylo vše ještě jsem dostal od mamky a taťky paničky (takže od moji babičky a dědyJ) pískací kačenku, žvýkací cigára a frolinky…paráda! A večer slavnostní večeře – knedlik s vajíčkem, to já rád, ale je to nezdraví tak jen vyjímečněJ. Ještě mám slíbený výlet, ale dnes bylo venku šeredně, tak až prý bude hezky.

Ještě, že už opadl ten hnusný sníh, už se mi nelíbil a štípal mě do pacinek, teď už to snad bude lepší a budeme zase chodit na dlouhé procházky.

Obrazek

Obrazek

 

 

Obrazek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.2.2010

 

Obrazek

Tak vám teda řeknu, jsem podle paničky pěkný zlobidlo. Vůbec ale nechápu proč?? Kvůli tomu, že jsem v pondělí zničil kus lina? Nebo kvůli tomu, že jsem v úterý zničil nový koberec, který panička koupila po úsudku, že nové lino teď opravdu nemá cenu?? Nebo kvůli tomu, že jsem si ve středu otevřel šuplík a zničil pár podprsenek?? A nebo kvůli tomu, že jsem ve čtvrtek zničil páníkovi docela velkou kupu CD??(nemusím podotýkat, že CD byly ve výšce paniččiný hlavy, protože taková výška pro mě není žádný problém). No a pátek? To přijeli páníci brzo, tak jsem jen stihl odloupnout lištu od zdi..Krásný týden, a to jsem byl doma jen 3hodiny, příští týden to bude 6 hodin, to si něco užiju. Ale v pátek to prý nebylo tak zlé a jeli jsme na dva výlety-nejdříve k tetě Verče a Ireně na chatu s velkou zahradou, tak jsem jim tam trochu odklidil sníh. A potom k nám na Jelení, tam to miluju úplně nejvíc, jsou tam hory sněhu a já můžu zabořit celou hlavu do sněhu:) Snad panička stihne nahrát foto, tak se mrkněte jak řádím ve snížku:)

Obrazek

 

 

 

Obrazek

 

 

24.prosince 2009

ObrazekDnes jsem oslavil svůj první Štědrý den. O den dříve jsem pomáhal s páníkama zdobit stromeček, měli jsme obrovský smrček a já si do pelíšku odnášel ozdoby(panička věděla proč letos zvolit plastové). Taky se mi nezdál igelit pod stromkem tak jsem jim dával najevo, že se mi nelíbí a snažil jsem se ho odnést pryč. Štědrý den dopoledne bylo hektické, museli jsme objet babičky s dědou, toho jsem se plně zúčastnil a absolvoval s plným břichem. Po příjezdu domů byly pod stromečkem balíčky a některé mi moc voněly. Dokonce když jsem na jeden skočil začal pískat, ale panička mi řekla, že až večer můžu hopsat a vzala mě na dlouhou procházkou s kamarádkou v domění, že se unavím a večer budu „hodný“...to se nepovedlo-po příchodu z procházky už byla tma a všichni něco dělali a to já nemůžu spát. Kolem 18hod. jsem dostal večeři...řízek..panečku to byla mňamka!

ObrazekA pak to začalo-šli jsme rozbalovat dárky, dostal jsem dvě obrovské tašky pamlsků a k tomu hračky, nevěděl jsem kterou dřív, bylo jich moc-pískací, plyšové.Po rozbalení přijel páníček od rodičů a měli jsme druhé rozbalování, to už jsem, ale značně unaven usnul pod stromem a dárky od druhé babičky prozkoumal až druhý den, a že jich bylo:) Prostě jedno vím jistě—Miluji Vánoce! A navíc páníčci se mnou byli skoro 18dní doma, co víc si přát:)

5.prosince 11:48hod

ObrazekMinulý týden jsem byl s kámošem Jerrym a Timíčkem na dloooouhé procházce v lese u Stolan, řádili jsme jak divoši, paničku jsem absolutně ignoroval (na co bych taky chodil na přivolání pro piškot, když v lese se dá sežrat takových věcí), krom toho jsem objevil úžasnou věc....POTOK! Takový vody jsem ještě neviděl, chytil mě amok a běhal jsem v potoce jak šílenej, byl jsem mokrý od hlavy až k patě a taky celej od bahna. Páníčci se mě snažili dostat ven, že prý nastydnu, ale to mě vůbec nezajímalo. Procházka trvala skoro tři hodiny, ale to mi nestačilo a doma jsem řádil znovu, jen páníčci si masírovali nohy:)

ObrazekDnes byl takový zvláštní den, páníčci mi pořád říkali, že mě dnes odnese čert....vůbec jsem nevěděl co to povídají. Když začala venku být tma a bouchali petardy dostal jsem strach a utekl jsem do postele. Už totiž vím co to je petarda...málem mi ji jednou hodili pod nohy nějací floutkové, ale panička se nedala a dali jim co proto. Tak teď ještě mám strach z toho čerta...kdo to je??

 18:00hod

Tak už vím kdo je čert, nelíbí se mi a vrčim na něj, ale za to Mikuláš a anděl se mi líbí, dostal jsem od nich plný pytel dobrot, básničku jsem jim neřekl, ale dal jsem jim pacinku.

 

Obrazek

 

 

31.10.2009 - Návštěva u maminky

 

Obrazek

 

Ráno jsem se vzbudil a páníčci pořád pobíhali po bytě a balili nějaké věci. Asi v deset hodin jsme se naložili do auta a vyrazili. Cesta byla dlouhá, ale většinu jsem prospal nebo koukal z okna. Když jsme dojeli, vystoupil jsem a za brankou jsem viděl velikou boxerku, po důkladném očichání mi ten čich něco připomínal, ano byla to moje MAMINKA! Byla tak krásná jako když jsem ji viděl naposled a hlavně byla teď jenom moje. Pořádně jsem ji ukázal  jak umím vítat a vrtěl jsem ocáskem jako blázen. Panička maminky nás pozvala do kuchyně a tam jsem začal bláznit se Zuzkou a Jardou, to bylo žůůůžový. Asi po půl hodině se najednou otevřely dveře a já viděl sebe ve světlejším vydání. Byla to Peggy  s páníčkama. Moje sestřička Peggy! Měla krásnou srst a dlouhé nohy. Museli jsme se jít uvítat ven, jinak bychom zbořili celou kuchyň. Když jsme běželi kolem páníčků otevřela se branka a vešel další boxík – Waltřík! Toho jsem znal od paničky z vyprávění, prý si píše s jeho paničkou. Waltřík vypadal skoro jako já, jen byl světlejší a neměl bílé pacinky. Hned jsme ho přibrali do party a běhali ve třechJ. Byl jsem nadšený, tolik boxíků jsem pohromadě neviděl, co jsem s páníkama. Myslel jsem, že už nás ani víc být nemůže a najednou se zase otevřela branka a vešel veliký krásný boxer, z nás tří největší, pomalu už dorůstal maminku. Byl to brácha Sunny s modrým obojkem. Na mě byl hodný, ale občas se nepohodl s ostatními. Lítali jsme po zahradě sem tam, zničili jsme záhony, rozlili vodu, ale nic nás nezastavilo-a to ani páníčci, kteří se nám pletli do cesty, jednoduše jsme do nich vráželi. Už jsem ani nemyslel, že to může být lepší a zase se ta branka pohla a do jámy lvové vešel Matýsek s páníčky. Ten byl hodný a poslušný. Rozběhl se k nám a tak jsme blbli v pěti. Všichni jsme měli jazyky na vestě, ale běhat jsme prostě museli. Zahrada byla námi zryta, packy od bahna, tak se taky mohlo začít skákat na páníky. Rozhlédl jsem se a viděl jsem jenom dva žíhaný boxery a tři zlatý..to by bylo, aby jich byla převaha. Zachránila nás Aida! Sice se nejdřív  mezi naši grupu šílenců bála, ale pak se rozkoukala. Mě se strašně moc líbila, byla na mě něžná a při společném fotu se pusinkujeme:-). Po společném řádění se tlupa za chvíli začala rozpadat, nejdřív nás opustila Peggy, která bohužel chybí i na společném fotu a pak už to šlo ráz na ráz-odjeli Sunny a Matýsek. Zůstali jsme ve třech, síly byly vyrovnané tak se zase chvíli řádilo. Nakonec jsme byli poslední my s Waltříkem, ale to už jsme byli v kuchyni a ještě zlehka dováděli s PET lahví a dostali jsme i granulky. Odjížděl jsem před 16hodinou a celou cestu jsem prospal paničce na klíně. Na srazíku chyběl Beny a Jessinka, což mě mrzelo, mohli jsme být zase na chvíli spolu všichni. Ale i tak to bylo moc nádherné a děkuji maminčině paničce za pozvání a organizaci a také děkuji páníkům svých sestřiček a bratříčků, že nám umožnili se sejít a „trochu“ zařádit. Bylo mi s vámi nádherně!

P.S.: Jsem příjemně společensky unaven na týden dopředu, celou neděli spím a hodlám pokračovat i v pondělíJ

Fotky naleznete ZDE

 

30.9.2009 

Pomooooc!! Už zůstávám sám doma něco přes dvě hodiny, strašně se mi stýská!! Tento týden jsem doma sám od 12 do půl 3, ale panička říkala, že to další týden bude ještě horší a to od 8 do 14, vůbec se mi doma nechce být samotnýmu. A to prý bude takhle furt na střídačku, jeden týden 6 hodin a druhý 2,5 až na volno a víkendy, no budu se muset snažit, ale kamarád Jimmyk říkal, že je doma sám od půl 8 do 3 a to pořád, a že si zvykl. Jezdím s páníčkama na výlety a taky na chatu na Jelení, tam se vždycky vylítám a taky se rád honím s páníčkem, vždycky ho úplně uběhám. Když má panička chvilku chodíme spolu do parku, kde jsou udělané překážky pro pejsky a různé prolejzačky, tak to vždycku blbnu, strašně mě to baví a prolejzám ikdyž mi panička nedá povel:) Jen se mě bojí pustit, protože je poblíž jez a taky jiní pejsci, tak ji dávám trháním vodítka jasně najevo, že mě musí pustit, ale zatím jsem nikdy nevyhrál, za to jsem dostal na zadek. Dnes dostanu poslední odčervovací tabletu a včera jsem byl očkovaný proti vzteklině, už tam nebyl pan doktor, ale paní doktorka a ta se mi líbila, tak jsem ji celou umyl:) Vážím 11,5kg..

 

14.9.2009

Dnes jsem byl znovu na očkování, panička mě musela držet, protože jsem se pana doktora bál, jediný co mě na něm zajímalo byly jeho hodinky. Za 14dní už tam jdu prý naposled. Hurááá!!! Posledních pár dní bylo náročných, kromě výletů kam často jezdíme, mě v pátek páníčci vzali na tuning sraz na Konopáč. Poznal jsem tam kříženku Honey co patří kamarádce páníků, tak jsme se tam spolu pěkně vylítali, sice jsem byl na novém natahovacím vodítku co mi koupil páník, ale i tak mi to dalo zabrat, že jsem cestou domů usínal vsedě. Tento a další týden jsem doma s paničkou, tak spolu cvičíme a trénujem být sám doma. Vydržím docela dlouho když mě něco zaujme. Tuhle jsem sundal ze stolu banán, ten já moc rád. Jen panička kroutila nechápavě hlavou jak jsem si ho mohl sám rozdělat a nechat na zemi slupku:) Nebo když už mě to doma samotnýho nebavilo, šlohnul jsem páníkovi triko, odnesl ho do pelechu a tam sem se na něm pomstil:)

 Vážím už 10kg!

 

1.9.2009

Tak už trávím druhý týden s páníčkem. Je to super, dopoledne se učím být sám doma, tak se mi páníček vždycky někam schová. Zatím mi to jde, už zvládám doma sám 2,5 hodiny a neudělám ani loužičku. Odpoledne podnikáme ještě s paničkou průzkumné akce, už jsme byli 2x v lese, jednou jsem byl na vodítku a podruhé už bez vodítka a bylo to naprosto úžasné, mohl jsem běhat a nikdo mě nikam netahal a chodil jsem si kam jsem chtěl, jen když mě páníčci přivolali, tak jsem vždy dostal odměnu. Taky jsem byl konečně minulý týden na očkování, vše proběhlo v pořádku a včera jsem měl ještě zbaštit odčervovací pilulku. Taky už umím trochu poslouchat, umím se sednout a taky dát pacinku....takže když něco chci tak furt každýmu dávám pacinku a občas něco upadne:) Jen ten povel lehni mi moc nejde a chození na vodítku vedle nohy, ale panička říkala, že na to je ještě čas, že to je začátek. Když je odpoledne teplo, ležím v chládku na balkoně, vždy tam se mnou musí někdo být, protože se vejdu mezi šprusle, ale stejně se bojím, tak tam ani sám nechodím. Od půlky příštího týdne má se mnou mateřskou panička, to bude taky žůžo. A jinak už vážím 7,5kg!

 

22.8.2009

Tak už mi je skoro 9 týdnů. Panička říká, že jsem vyrostl, ale to si myslím soudí z toho, že se už vyškrábu na gauč, zatímco před 14 dny jsem to ještě nedokázal. Tento týden jsem vegetil doma s paniččiným taťkou, byla s ním sranda, pořád si se mnou hrál a vymýšleli jsme různé blbosti. Ve středu jsem byl s páníčky na návštěvě u rodičů páníka. Cesta autem byla v pohodě, měl jsem stáhnuté okýnko, tak jsem nasával čerstvý vzduch a bylo to v tom horku příjemné osvěžení. Rodiče bydlí v centru Pardubic, tak jsem venku neběhal, ale v bytě bylo taky fajn, hlavně na balkoně, tam se mi líbilo. Páník říkal, že jsem se choval slušně..až teda na tu rozlitou misku s vodou:) Dnes jsme byli na výletě znovu v Pardubicích, ale jen na poštu, tam jsem nešel a čekal jsem s paničkou v parku. Potom jsme jeli na návštěvu k babičce, která u nás byla minulý týden. Bylo to fajn, dostal jsem sýr a prozkoumával okolí. Přijel jsem domů a byl jsem tak unavený, že jsem zaspal oběd, což se mi tak často nestává. Den ale nekončil a páníčkové měli pro mě ještě jedno překvapení, odpoledne jsme jeli na výlet na chatu do Horního Jelení, cestou začalo pršet tak jsem na zahrádce nemohl běhat, ale vevnitř bylo taky dost  zajímavých věcí. Například koš se švestkama, které jsem začal vyndávat, ale nikomu se to moc nelíbilo, nebo jsem zalezl do křoví a nikdo mě nemohl dostat ven:) Prostě jsem měl dnes náročný den! V pondělí jdu konečně na očkování, jsem zvědavý jaký bude pan doktor, toho posledního jsem trošku kousnul když mi stříhal drápky...tak doufám, že se na mě dostatečně připraví až mu zas dám co proto..

 

14.8.2009

 

Ve svém novém domově jsem už týden. Pořád poznávám nové a nové věci. Dokonce jsem se už naučil jezdit výtahem, je to sranda vždy když z něj vycházím, jsem buď venku na travičce nebo u dveří do našeho bytu. Venku prý občas zlobím a paníčci na mě křičí „fuj“, protože místo toho abych kakal nebo čůral chytám včeličky a sbírám kamínky...ale jinak je venku zábava, chodím tam často a nejvíc se mi tam líbí večer, to už není teplo, tak páníčkům ukazuju jak umím rychle běhat. Taky mě tam ale berou v noci a to se mi kolikrát chce spát, tak si ustelu na trávě a paníček mě furt přemlouvá ať jdu udělat „bobeček“ nebo „čůrýček“, jako bych měl furt čůrat nebo kakat. Minule jsem byl v noci s paničkou a všude bylo mokro, panička říkala, že prší. To se mi ale vůbec nelíbilo, musel jsem si pak doma umýt pacinky. Za to doma si užívám, mám dva pelíšky, jeden v chodbě a druhý u postele páníčků, tam jsem častěji. Tuhle jsem zkoušel na gauč, ale neuspěl jsem. Nechápu proč paníček tam může ležet a já ne. Přitom tam jen leží a kouká na takovou bednu, ve které jsou různé obrázky a zvuky. Ta se mi celkem líbí, včera dávali večerníček, tak jsem koukal. Jinak jsem zjistil, že se vejdu pod postel a tam je klid a chládek, když už si nechci hrát, tak si tam na chvíli zalezu. Taky už vím, odkud panička bere ty dobroty, které mám v mističce. Je to veliká bílá bedna a když se otevře, nasávám ty zajímavé vůně. Papám hodně granulky, ale občas se mi do nich nechce, tak se mnou panička zápasí, ale když mi uvaří krupicovou kaši tak jsem v kuchyni hned, nebo jsem dostal jogurta ten byl taky dobrý. Páníčci říkali, že zítra bude sobota a budem spolu, to se těším. Tento týden mě ráno opouštěli a byl jsem doma s paniččinou maminkou, byla na mě hodná, dělala mi různé dobroty, chodila se mnou ven a hrála si se mnou. Taky přijela na návštěvu babička, ale byl jsem unavený, tak jsem jen zavrtěl ocáskem a šel jsem spát. Už se těším na víkend s páníčky!

 

První víkend - 9.8.2009

Tak mám za sebou první víkend v novém domově. Byla to docela fuška, protože jsem poznal tolik nových věcí. Něco se mi nelíbilo, jako třeba nějaká šňůra, co mi uvázali páníčkové na krk a říkali tomu vodítko. Rázně jsem jim ukázal, co si o tom myslím a odmítl jsem venku dál chodit. Zatím jsem ale nevyhrál a vždy když jdu ven tak mi to nasadí. Zato doma v chládku, kde není takové vedro jako venku se dokážu vyřádit. Zajímala mě velká umělá kytka, kterou jsem vyzýval na souboj a ona se na mě svalila. Tak jí panička raději dala na skříň. Mám tu takových hraček, že ani nevím, kterou dřív. Něco na mě píská, něco je chlupaté a něco můžu hlodat. Byla tady na návštěvě teta Anežka a strejda Zdenda a dostal jsem kromě pískacího nosorožce taky chrochtající prasátko. Nejdřív jsem se ho bál, ale pak jsem mu ukázal co proto. Taky jsem ochutnal pribiňáka, co mi dal páníček na prstě, to byla taková dobrota.


Cesta do nového domova

Obrazek7.8.2009, když jsem byl na zahradě se svými sourozenci a maminkou, přijela ta paní a pán, co tu byli když mi byly 3 týdny. Dnes tu byli delší dobu a tak jsem je poctivě ožužlával a okousával. Po nějaké chvíli mě ta paní vzala do náruče a nesla si mě k autu. Ještě před tím mě panička maminky dlouho muchlala. Pak jsme nasedli do nějakého zeleného auta i s tím pánem a někam jsme jeli. Nejdřív jsem trošku pofňukával, ale pak jsem z toho usnul. Když auto zastavilo, stáli jsme na velkém parkovišti, kde mě paní postavila do travičky a já jí ukázal jak umím čůrat. Taky mě za to oba hned chválili.

Když jsme vstoupili do velké budovy, bál jsem se velké věci, co jezdila nahoru a dolu. Byl jsem rád, že mě paní drží v naruči. Potom, když se otevřeli dveře, jsem uviděl takovou velkou chodbu až jsem si sedl na zadek. Bál jsem se jít na průzkum. Byli tu ještě dva další lidé, ale já jsem teď zkoumal vše okolo - nový pelíšek, odpadkový koš, prázdné lahve od piva a záclonu. Docela se mi to líbilo, bylo tu tolik nových věci a hlavně ta měkká postel.

První noc jsem byl hodný i když jsem se počůral. Ten pán a paní mě brali skoro každé 2 hodiny ven. Oni si spali v té velké posteli a já vedle nich, ale zjistil jsem, že když se hodně vyhoupnu, dostanu se k nim taky. Tak jsem tam pak i zůstal. Druhý den ráno jsem pochopil, že ten pán a ta paní nejsou jen ledajací lidé, ale že to je moje nová rodina a pečlivě jsem si jí hlídal.

 

Noví páníčkové? - 13.7.2009

ObrazekDnes se na mě přijeli podívat nějací lidé, pořád mě muchlali, ale já jsem stejně pořád spinkal. Prý to budou noví páníčci, nechápu proč, mám přeci maminku a brášky a ségry...Od té doby na mě už maminčina panička volá Bady, asi to bude moje nové jméno.

 

 

 

Dnes jsem se narodil - 22.6.2009

ObrazekTak právě tento den jsem vykoukl na svět společně se svými 7sourozenci. Narodil jsem se mamince Ajdě v malé vesničce Horní Cetno kousek od Mladé Boleslavi. Nevím kolikátý jsem přišel na řadu, protože jsme se narodili císařským řezem. Byl jsem ze všech nejmenší a nejtmavší, měl jsem na zádech malý bílý flíček a bílou půlku čumáčku..